Суднобудування та судноремонт

Суднобудування на законодавчому рівні визнано пріоритетною галуззю економіки України. За науково-технічним потенціалом суднобудівної промисловості Україна входить до лідерів держав світу, які мають повний цикл від розробки до виробництва та експлуатації суден
На сьогодні діють певні заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості, зокрема Закони України "Про державну підтримку суднобудівної промисловості України", "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні", Закон України "Про проведення економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості".

З метою мінімізації негативних наслідків господарських спорів між судноремонтними підприємствами та судновласниками, протягом 10 років, наші адвокати надають послуги з консультування під час укладання, виконання, зміну, зупинення або розірвання Договорів на проведення ремонту суден та їх відстою, стандартних Договорів REPAIRCON та MINREPCON рекомендованих BIMCO. Беруть участь під час проведення дефектування суден, складання ремонтних відомостей, обговорення мірного урегулювання спорів на основі комерційного підходу. Супроводжують розробку схем фінансування. Проводять переговори з страховими агентами та стягують страхові суми. Ведуть процеси пов’язанні з арештом морських суден за морською вимогою, вантажів на судах в Українських та іноземних портах, у тому числі в портах Дунайського та Чорноморського басейнів.
У Фірмі у тому числі працюють оцінювачі сертифіковані Королівським Інститутом сертифікованих сюрвейерів - (RICS), які здійснюють послуги з оцінки нанесеної судну шкоди.
Супроводжують отримання Дозволів на початок проведення робіт підвищеної небезпеки Приймають участь під час проведення державними органами нагляду (контролю), у тому числі з питань дотримання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ