ОЦІНКА МАЙНА ДЛЯ ЦІЛЕЙ ОПОДАТКУВАННЯ

В усіх випадках переходу права власності на об'єкт нерухомості, крім випадку спадкування членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, необхідно визначити оціночну вартість об'єкта нерухомості, оскільки згідно з п. 172.3 ст. 172 Податкового кодексу України (далі − ПКУ) дохід від продажу об’єкта нерухомості визначається на основі ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об’єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до закону.
Відповідно Постанови Кабінету Міністрів України № 358 від 21`серпня 2014р. Юридична фірма «Юрбізнесконсалт» надає послуги з оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства.
Оцінка майна проводиться на підставі договору на проведення оцінки майна, який укладається між суб'єктом оціночної діяльності та замовником оцінки і встановлює ціну за послуги з оцінки. Замовниками можуть бути виключно особи, яким зазначене майно належить або перебуває у них на законних підставах, а також ті, хто замовляє оцінку майна за дорученням зазначених осіб.
Для проведення оцінки нерухомого майна замовник оцінки передає суб’єкту оціночної діяльності такі документи:
1. Засвідчену копію документу, що посвідчує право власності на нерухоме майно (договір купівлі-продажу, міни, дарування, свідоцтво про право власності, рішення суду);
2. Засвідчену копію технічного паспорту на нерухоме майно;
3. Засвідчену копію паспорту власника (для укладання договору на проведення оцінки та перевірки правомочності замовлення оцінки).

Незалежній оцінці з метою оподаткування підлягають:

  • o Об'єкти малоповерхового житлового будівництва (приватні будинки, елінги і т.п.), у тому числі дачного та садибного типу, а також їх частини;
  • o Об'єкти багатоповерхового житлового будівництва (квартири, гостинки і т.п.), а також їх частини;
  • o Об'єкти нежитлового фонду (будівлі, споруди, офіси, магазини тощо), а також їх частини;
  • o Об'єкти незавершеного будівництва;
  • o Земельні ділянки, їх частини.
 1. Рухоме майно ( крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів, якщо для визначення доходу від продажу (обміну) за вибором платника податку - фізичної особи використовується їх середньоринкова вартість відповідно до ст. 173 Податкового кодексу, іншими актами законодавства, а також крім випадків, коли дохід фізичні особи, що відчужує рухоме майно у вигляді легкового автомобіля та / або мотоцикла, і / або мопеда, які зареєстровані в Україні, не підлягає оподаткуванню);

 2. Майнові права на нерухоме (об'єкти нерухомості) та рухоме майно.
Для узгодження вартості наших послуг, відправте запит на електронну пошту компанії або скористайтеся формою запиту і ми зв'яжемося з Вами.
ОЦІНКА ВИКОНУЄТЬСЯ І ДІЙСНА ДЛЯ ВСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ