Про нас

ЮРИДИЧНА ФІРМА ЮРБІЗНЕСКОНСАЛТ є бутік - фірмою, що пропонує різноманітний і повний спектр юридичних послуг та консалтингових рішень. Фірма пишається тим, що використовує креативні і винахідливі рішення і стратегії для забезпечення інтересу наших клієнтів
Ми представляємо клієнтів у всіх органах державної влади. Наші адвокати мають великий досвід розгляду справ в місцевих, апеляційних судах, господарської, адміністративної та загальної юрисдикції, Верховному суді, в Міжнародному комерційному арбітражному суді (МКАС) та Морської арбітражної комісії(МАК)при Торгово-промисловій палаті України, в іноземних судах країн Дунайського та Чорноморського басейнів. Зазначенні справи в тому числі стосуються постачання товарів та обладнання, контрактів на ремонт суден на Українських Судноремонтний заводах, консультування під час надання банківських гарантій, реєстрація іноземних інвестиції.
В наш колектив входять юристи, оцінювачі сертифіковані Королівськім Інститутом сертифікованих сюрвейерів - (RICS). Нашими партнерами є адвокати які дотримуються правил адвокатської етики, зберігають комерційну Таємницю та конфіденційну інформацію наших КЛІЄНТІВ. Відповідно до Закону Украйни «Про адвокатуру та адвокатська діяльність» інформація яка буде довірена нашими Клієнтами охороняється Законом як адвокатська Таємниця.
Наші партнери провідні юридичні фірми Австрії, Польщі, Кіпру, Румунії, Болгарії, Сербії, Латвії, Литви, Естонії та інших країн світу.

Наші сертифікати та ліцензії
Сертифікат оціночної діяльності № 933/16 виданий Фондом Державного майна України від 24.11.2016 р.,строк дії до 24.11.2019 р.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ